Dveře CLASSDOOR Natura HR M3

  • Dvousměrná fólie - fólie v imitaci dřeva. Dekory javor, višeň, ořech. Charakteristická horizontálněvertikálním vzorováním. Dvousměrné vzorování je vertikálně okolo dveřního okraje a horizontálně ve středové části. Vytváří efekt, že dveřní křídlo a zárubeň tvoří jednotný celek.

  • Classdoor HARD - zpevněná rámová konstrukce zhotovená z jehličnatého dřeva a dřevotřískové desky, výplň tvoří „plást medu“. Toto řešení zaručuje zvýšení odolnosti dveřního křídla vůči deformaci.

  • Classdoor CPL - skládá se ze čtyř za tepla lisovaných vrstev, lepených speciálním lepidlem a pokrytých vrstvou OVERLAY, která je odolná proti oděru a poškrábání, vysokým teplotám, chemickým prostředkům, UV záření a vlhkosti.

  • Classdoor IRIDIUM - fólie vyšší odolnosti proti oděru a poškrábání. Dveřní křídla potažená touto fólií zachovávají delší estetický vzhled. Fólie Classdoor IRIDIUM se skládá z několika za tepla lisovaných vrstev papíru napuštěných speciálními lepidly a pokrytých vrstvou OVERLAY, která je odolná proti oděru a poškrábání, vysokým teplotám, chemickým prostředkům, UV záření a vlhkosti.

  • Profil hrany R5 - prakticky a esteticky zaoblený profil hrany o průměru 5 mm. Výsledkem je odstranění ostrých hran, což zaručuje větší bezpečnost.

Výrobce:
Classdoor
Katalogové číslo:
NATURAHRM3
Dostupnost:
Více jak týden
Cena bez DPH:
2 341,- Kč
Cena s DPH:
2 833,- Kč

Orientace dveří

Typ zámku

+ 85,- Kč

Povrchová úprava dveří

bez příplatku
bez příplatku
bez příplatku

Zárubeň

+ 1898,- Kč

Povrchová úprava zárubně

+ 188,- Kč
+ 188,- Kč
+ 188,- Kč

Dotazy

Máte-li jakýkoliv dotaz, vyplňte jednoduchý formulář a my Vám co nejdříve odpovíme.