Dveře KTC Solid 145 S1

Charakteristika

Dveře určené pro exteriér jsou vyráběny výlučně z tvrdých a vysoce trvanlivých dřevin (mahagon, merbau, iroko, dub, případně koto nebo meranti).

Povrchová úprava

Povrchová úprava je prováděna napouštěním impregnací proti vlhkosti a slunečnímu záření. Následně jsou dveře dokončeny syntetickými, alkydovými, polyuretanovými nebo vodou ředitelnými laky vysoké kvality, vyznačující se vysokou odolností proti povětrnostním a jiným vlivům. Kromě přírodního provedení je možno provést dokončení olejovo-syntetickými lazurami v široké škále odstínů.

Skleněné výplně

U prosklených modelů jsou používána izolační dvojskla, u nichž je jedna strana (většinou venkovní) opatřena bezpečnostní folií. Pro vnitřní stranu lze vybírat z celé řady druhů skel, od běžných ornamentálních, přes vzorovaná leptaná, až po luxusní fazetovaná a skla ve formě vitráží. Dveře lze dále opatřit ozdobnou kovovou mříží.

Zámky, kování a ostatní doplňky

Veškeré modely mohou být osazeny PVC těsněním, masivními závěsy, trojcestným uzamykacím systémem, který lze na přání rozšířit o další bezpečnostní prvky (automatické otvírače, zabezpečovací elektronické systémy a jiné). Vrchní kování lze opět volit z široké nabídky, podle výběru zákazníka. Ostatní dveře atypických rozměrů a konstrukce (např. s pevnou či posuvnou bočnicí, s nadsvětlíkem apod.) se konzultují a vyrábějí individuálně, dle požadavků zákazníka.

Výrobce:
KTC
Katalogové číslo:
SOLID145S1
Dostupnost:
Více jak týden
Orientační cena:
od 95 000,-
Cena uvedena bez DPH.

Dotazy

Máte-li jakýkoliv dotaz, vyplňte jednoduchý formulář a my Vám co nejdříve odpovíme.