O nás

  

 

Počátek podnikání firmy, jakožto fyzické osoby s dodatkem obchodního jména T.V.I.N., se váže k datu 16.09.1992. Od roku 1998 se obchodně specializujeme na sortiment dveří, zárubní a příslušenství s postupným rozšířením služeb o dodávky včetně montáží s využitím vlastních montážních skupin. Po dlouhá léta jsme se vpisovali do Vaší paměti sloganem, vysílaným mnoha rádii: „Já se z toho pominu, tak levné dveře od TVINU.“

V roce 2003 jsme se přetransformovali na právnickou formu s obchodním názvem T.V.I.N. DOORS s.r.o.

Na základě poptávky ze strany našich zákazníků byl náš obchodní artikl rozšířen o sortiment interiérových schodišť, oken, krbů a podlah. Dodávky provádíme na profesionální úrovni se záběrem od bytových jednotek, přes rodinné domy, penziony až po hotely a velké bytové komplexy. Naučili jsme se spolupracovat a vážit si jak drobných investorů, tak velkých developerů. Působíme ve vlastním areálu v Karlových Varech - Rosnicích o ploše větší jak 6.500 m2 s rozsáhlým showroomem a bohatým skladovým zázemím. Konzultace na místě, dopravu zboží a montáže dodávaného sortimentu zajišťujeme vlastním vozovým parkem s kmenovými zaměstnanci.

Do roku 2009 vstoupila naše firma s novým obchodním názvem K.V. DOORS s.r.o. Změna byla nutností, neiniciovanou z naší strany, ale byla způsobena fatální chybou našeho právního zástupce. Věříme, že i s novým jménem, navýšeným odborným personálním osazením, příjemným přístupem a svými znalostmi k nám přivádíme stále nové zákazníky a o naše stávající se nám daří dobře starat.

Za celou dobu naší existence na trhu si naši zákazníci zvykli, že i v tak rozmanitém sortimentu, jako jsou dveře, zárubně, krby, jim pomůžeme se zorientovat a pomoci jim se správnou volbou.

Fotogalerie

Dotazy

Máte-li jakýkoliv dotaz, vyplňte jednoduchý formulář a my Vám co nejdříve odpovíme.